NIKEE MINECRAFT
NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Reklama

     AONN.cz

ALYSS HIMYM - Jak jsem poznal vasi matku na alyss.cz


Kopejte bezpečněji

Namísto toho aby jste kopali přímo pod sebe, raději kopejte do vzoru schodů. Je tak větší šance naleznutí vzacných surovin a menší šance že umřete. Protože budete kopat dost hluboko doporučuju vyrobit schody aby byla cesta do dolů a zpátky rychlejší.

Pečte efektivněji

Někdy budete potřebovat uvařit nebo vypálit spoustu materiálu. Efektivní využití paliva je dúležitá dovednost. Zde jsou nejlepší zdroje k použití: dřevěné prkno , uhlí, ohnivá tyč a kbelík s lávou.

Nekonečný zdroj vody

K vytvoření nekonečného zdroje stačí díra s rozměry 3x1 naplňte vodou levý + pravý kraj a máte hotovo! ( Vodu nabírejte z prostředka. ) Lepší variantou je díra s rozměry za 2x2 vodou naplníte 2 kraje, které jsou proti sobě na šikmo. V tomto případě už je jedno odkud vodu nabíráte aniž by jste si nekonečný zdroj přerušily.

Voda aneb dobrá sekačka na trávu

Otravuje vás tráva okolo vašeho domu, nebo chcete jednoduše vyčistit rovnou plochu ke stavění. Použijte kyblík s vodou, jakmile se voda rozprostře vezme to s sebou všechnu trávu.

Kolečko myši

Pokud jste v kreativu a zálíbí se vám nějaký blok který máte hned po ruce, není nic jednoduššího než stisknout kolečko myši. Předmět na který se v dobu stisknutí kolečka koukáte se vám dá okamžitě do ruky.

Zajímavé Seedy

  • -7492801512473941435
  • -1784338777788894343
  • -6362184493185806144
  • ("Kopírujte i s pomlčkami!")

     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com