NIKEE MINECRAFT
NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Reklama

     AONN.cz

NIKEE Fur TV - online epizody na nikee.net
 Očarování předmětů

Očarování je technika pomocí které lze zesílit brnění, nářadí a zbraně. Lze jí docílit těmito způsoby.
  • 1. Prostřednictvím očarovávacího stolu skrze získané zkušenosti. S tím že vyšší úrovně očarování vyžadují více zkušeností.
  • 2. Prostřednictvím kovadliny pomocí kombinace: Kouzelné knihy a Očarovatelného předmětu, přičemž tato metoda také vyžaduje získané zkušenosti.
  • 3. Prostřednictvím druhé metody za pomocí kovadliny. Spočívá v kombinaci: 2 stejných předmětů s rozdílnými očarovánímy. Výsledný předmět bude mít obě tato očarování.
Ještě je zde několik metod, jak získat očarované předměty díky: Rybaření, Náhodnému dropu z nepřátel a obchodování s vesničany. Předměty mohou být také očarované pomocí příkazu /enchant .

Oltář očarování

Pro očarování v očarovávacím stole je nutné vložit 1-3 lazurity a očarovatelný předmět. Ty jsou nyní omezené na všechny části brnění, z nástrojů pak na krumpáče, lopaty a sekery a u zbraní na meče a luky a nakonec knihy. Můžete si vybrat jen možnosti s požadovanou úrovní která se rovná té vaší nebo s tou která je nižší. Po najetí na políčko s možností se objeví co vám očarování na váš předmět přidá.

KnihovnaPro získání větších úrovní očarování v očarovávacím stole, musí být přítomná knihovna. Nejvyšší získatelná úroveň je 30 a pro její získání musí být přítomno 15 bloků knihoven. Pokud chceš snížit úroveň očarování, umísti na knihovny pochodně tak, abys blokoval jejich účinek vůči kouzelnickému stolu. Pokud potřebuješ, můžeš tak docílit celistvého "kruhu" knihoven kolem stolu a zároveň dosáhnout nejnižší úrovně očarování. Odebráním pochodní obnovíš maximální úroveň očarování.

KovadlinaOčarovat předměty můžete také docílit pomocí kovadliny díky kombinaci: "Kouzelné knihy a Očarovatelného předmětu"Kouzelné knihy můžete taktéž jako přímo očarované předměty získat při rybaření, obchodování s vesničany, nebo je najít v pevnostech. Dalším způsobem je očarovat klasickou knihu tím se očarování uloží do knihy kterou lze v budoucnu použít.

Očarování pro brnění

OCHRANA IV
Mění poškození všech druhů (mimo prázdnoty a příkazu /kill) na poškození brnění. - Brnění s tímto očarováním nemůže zístat žádný další druh ochrany, kromě přílby, která může získat očarování Dýchání a Spříznění vody, a bot, které mohou získat kouzlo Lehkost pírka.
OCHRANA PROTI OHNI IV
Ochrana vůči ohni - Brnění s tímto očarováním nemůže získat žádný další druh ochrany, kromě bot, které mohou získat kouzlo Lehkost pírka.
OCHRANA PROTI VÝBUCHU IV
Ochrana vůči výbuchům - Brnění s tímto očarováním nemůže získat žádný jiný druh ochrany, kromě bot, které mohou získat kouzlo Lehkost pírka.
OCHRANA PROTI STŘELÁM IV
Ochrana vůči střelám (šípy a ohnivé koule) - Brnění s tímto okouzlením nemůže získat žádný jiný druh ochrany, kromě bot, které mohou získat kouzlo Lehkost pírka a příleb, které mohou získat očarování Spříznění vody.
TRNY III
Uděluje část poškození místo vás útočníkovi
DÝCHÁNÍ III
Snižuje míru ztráty vzduchu pod vodou; zvyšuje čas mezi poškozeními během dušení - Zásoba vzduchu při potopení +15 vteřin; doba mezi poškozeními dušením + 1 vteřina.
JAKO RYBA VE VODĚ I
Zvyšuje rychlost kopání pod vodou.
LEHKOST PÍRKA IV
Ochrana vůčí zranění pádem - Toto je skvělý způsob, jak předcházet zranění pádem při teleportaci perlou konce.
RYCHLOPLAVEC III
Zvyšuje rychlost pohybu pod vodou - Rychlost se zvyšuje o 1/3 za úroveň. Maximální rychlost je stejná jako rychlost chůze po zemi. Nedá se zkombinovat s očarováním Mrazík.
MRAZÍK II
Mrazí vodu pod hráčem, a tím umožňuje chůzi po vodě - Mrazí vodu 2 + úroveň bloků kolem hráče. Ruší zranění způsobené magma blokem. Nedá se zkombinovat s očarováním Rychloplavec.

Očarování pro meče

OSTROST V
Poškození navíc - Až o větší poškození za úroveň. Zvýšení poškození je náhodné pro každý zásah, ale vždy alespoň Meč s tímto očarováním nemůže získat kouzlo Úder ani Hmyzákova Záhuba.
ÚDER V
Poškození navíc Zombie, Prasečím zombie, a Kostlivcům - Až o větší poškození za úroveň. Zvýšení poškození je náhodné pro každý zásah, ale vždy alespoň Meč s tímto očarováním nemůže získat kouzlo Ostrost ani Hmyzákova záhuba.
HMYZÁKOVA ZÁHUBA V
Poškození navíc Pavoukům, Jeskynním pavoukům a Ryběnkám - Až o větší poškození za úroveň. Zvýšení poškození je náhodné pro každý zásah, ale vždy alespoň . Meč s tímto očarováním nemůže získat kouzlo Ostrost ani Úder.
ODRAŽENÍ II
Zvyšuje odhození mobů a hráčů - Vyšší odhození. Blokuje odhození způsobené sprintováním. Tento enchantment může lehce ztížit sbírání experience, protože umírající mob od vás odletí (experience se objeví dále).
SÍLA OHNĚ II
Zapálí cíl - Úroveň ovlivňuje dobu hoření. Pokud zvíře zahyne na ohnivé poškození bude vypadlé maso pečené, ale nebude pečené pokud zemře zásahem meče.
KOŘIST III
Mobové mají šanci na upuštění více kořisti. +1 k maximální kořisti za úroveň. Toto kouzlo zvyšuje i šanci na získání vzácné kořisti.
SVIŠTIVÉ OSTŘÍ III
Při švihu zvyšuje poškození ostatním mobům v davu - Poškození udělené ostatním zasaženým mobům bude oproti hlavnímu zasaženému mobovi (50% + 1) / (66,666% + 1) / (75% + 1) na úrovni I / II / III. Nijak nezvyšuje poškození hlavnímu zasaženému mobovi.

Očarování pro nástroje

ÚČINNOST V
Při použití urychluje shromažďování zdrojů - Rychlost těžby +50% za úroveň. Účinnosti poskytují: I=130%, II=169%, III=220%, IV=286%, V=371% navýšení rychlosti, některé bloky ničí okamžitě. Zvýšení rychlosti se vztahuje na bloky, na které je určeno nářadí a na ty, které je možné těžit rukou.
NĚŽNÝ DOTEK I
Umožňuje získávání obvykle nezískatelných bloků jako jsou rudy, zatravněné hlíny, podhoubí a obří houby. Obvyklé požadavky na těžbu stále platí: například k získání bloku diamantového kamene musí být stále použit železný či lepší krumpáč, atd.
ŠTĚSTÍ III
Může znásobit počet získaných surovin z bloků - úroveň I: 33% více, II: 75% více, III: 120% více. Platí pouze pro uhlí, diamant, Lapis Lazuli, Netherské Bradavice, Pšenici (pouze pšeničná semínka), Dlouhou Trávu, Glowstone, Melouny, a Redstone. Zvyšuje šance, že ze štěrku vypadne pazourek místo bloku štěrku.

Očarování pro luky

SÍLA V
Poškození navíc - Zvyšuje udávané poškození. Násobí základní poškození 1.5x při použití Power I, další úrovně přidávají 0.25x každým levelem, z čehož vyplývá, že maximální hodnota je 2.5. Se Sílou V a s plně nataženým lukem udělí střela 11 až 12.5 srdce útoku (jedna střela je vražedná pro většinu stvořeníů overworldu).
ODHOZENÍ II
Větší odhození při zásahu cíle - Funguje na moby a hráče
PLAMEN I
Při výstřelu zapálí šípy a při zásahu zapálí moby a hráče.
BEZEDNÝ TOULEC I
Poskytuje neomezený počet výstřelů s jedním šípem (luk stále ztrácí odolnost). Což může být velmi užitečné proti Drakovi konce, aby se hráč nemusel vracet pro další šípy jakmile mu dojde zásoba. Nicméně šípy vystřelené lukem s tímto očarováním nelze sbírat, stejně jako šípy vystřelené Kostlivci.

Očarování pro rybářské pruty

RYBÁŘSKÉ ŠTĚSTÍ III
Hráč má větší šanci na získání pokladu - Každý level snižuje šanci na ulovení ryby, a zvyšuje šanci na získání pokladu, například očarovaného luku či prutu, jmenovky, sedla, kožených bot atd...
NÁVNADA III
Hráč má větší šanci na chycení ryby či předmětu - Každou úrovní se snižuje doba potřebná k získání ryby.

Ostatní očarování

OPRAVA brnění, zbraně, nástroje I
Opravuje předměty za zkušenosti - Daný předmět je opraven při sběru zkušeností. Zkušenosti se hráči nepřičítají, dokud se předmět neopraví. Pokud má hráč více věcí, na kterých je očarování Oprava, náhodně se jeden vybere a opraví. Po opravení předmětu jsou zbývající zkušenosti přičteny hráči.
NEROZBITNOST brnění, zbraně, nástroje III
Při každém použití je šance, že nebude snížena odolnost - Každý level nerozbitnosti přidá na výdrži. Například, Nerozbitnost III má šanci na využití pouze (100/(3+1))% = (100/4)% = 25%, takže Nerozbitnost III by měla prodloužit životnost nástroje až 4 násobně.
KLEDBA ZMIZENÍ brnění, zbraně, nástroje I
Způsobuje zmizení předmětu po smrti hráče.     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys


kontakt - © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com