NIKEE MINECRAFT
NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Reklama

     AONN.cz

SIFEE.biz - SEX ve meste online, tapety, epizody, postavy
 Herní módy

Minecraft má 5 herních módů. Při vytváření nového herního světa (mapy) si hráč volí herní mód z nabídky. Vybrat lze pouze jeden z těchto tří: survival, hardcore a creative. Zbylé dva módy (adventure a spectator) je nutné nastavit jiným způsobem, jako např. pomocí konzole multiplayerové hry. Herní mód můžete změnit v chatu (zapíná se písmenem T) příkazem /gamemode X ( X je číslo buď 0, 1, 2 nebo 3. 0 = Survival, 1 = Creative, 2 = Adventure, 3 = Spectator

Survival (Přežití)
Jedná se o základní herní mód, ve kterém se hráč snaží přežít v nehostinném světě a k dispozici jsou mu pouze přírodní zdroje - obstarává si jídlo, brání se proti příšerám, staví si dům, či farmaří. Po smrti je možné pokračovat ve hře.

Hardcore (Jednoživotová hra)
Stejné jako survival, ale hráč má jediný život (20 bodů života), po jeho smrti se celý svět smaže. V hardcore módu hráč nemůže měnit obtížnost, je zde k dispozici pouze "hardcore", která je velmi podobná "hard".

Creative (Tvořivá hra)
Kreativní mód. Hráč je nesmrtelný, může létat, okamžitě ničit všechny bloky a má přístup k neomezeným zásobám surovin. Může také ničit podloží (angl. bedrock). V survival módu nezničitelný blok.

Adventure (Dobrodružná hra)
Na rozdíl od předchozích módů se zde bloky nedají bořit, ani pokládat. Ovšem za předpokladu, že nemáte příslušný nástroj. Pokud ho máte, blok zničit můžete. Hráč může provádět interakce pouze se stvořeními, předměty a některými bloky (např. tlačítka).

Spectator (Divák)
Podobné, jako adventure mod, ale není možná vůbec žádná interakce s prostředím. Můžete prolétávat bloky a může se dívat z pohledu hráčů a mobů. Hráč jen létá a pozoruje svět. Je možné, že když kliknete na hráče, tak vidíte to, co vidí on.


Stupně obtížnosti

Existují 4 základní stupně obtížnosti. Stupeň obtížnosti lze průběžně měnit v nastavení hry.
  • Peaceful (Mírumilovná) – Nejsou zde žádní nepřátelé kromě Ender Draka a Withera (neútočí). Hráči se průběžně doplňují životy a je vypnutý hlad.

  • Easy (Lehká) – Hráč dostává menší zranění od nepřátel a výbuchů, při hladovění se život sníží na polovinu (5 srdcí). Ve tmě se objevují příšery, které útočí na hráče.

  • Normal (Střední/Normální) – Normální obtížnost hry, při hladovění hráči zůstane jen půl srdce (1 bod života). Ve tmě se objevují příšery, které útočí na hráče a jeskynní pavouci mohou hráče otrávit.

  • Hard (Těžká) – Hráč dostává větší zranění od nepřátel a výbuchů, zombie mohou ničit dveře a hráč může vyhladovět k smrti. Ve tmě se objevují příšery, které útočí na hráče a jeskynní pavouci mohou hráče otrávit.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys


kontakt - © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com