NIKEE MINECRAFT
NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Reklama

     AONN.cz

SIFEE.biz - Cerna zmije online, tapety, epizody, postavy


Vaření lektvarů

 • 1. Zaprvé, lektvary v Minecraftu mají různé účinky. Od kladných až po záporné.
 • 2. Čím vyšší úroveň lektvaru vytvoříte, tím větší bude mít efekt.
 • 3. Můžete vyrábět lektvary k pití, nebo k házení.
 • 4. Lektvar může ovlivnit nejen vás, ale i ostatní hráče.

"Chcete-li tedy přemýšlet o výrobě lektvarů." Budete potřebovat následující věci: Varný Stojan, Zdroj Vody a Skleněné Lahvičky naplněné vodou!

Postup je pak jednoduchý. Vložíte palivo ( Ohnivý Prach ) do Varného Stojanu, přidáte ingredienci spolu s základem u nás to bude Lahvička s vodou, nebo jiný lektvar. Teď už jenom vyčkáte na dokončení procesu a lektvar je na světě!

Seznam Lektvarů

 • NEPŘÍJEMNÝ LEKTVAR - Základ pro všechny lektvary. Tenhle jednoduchý lektvar vyžaduje: LAHVIČKA S VODOU a [Bradavičník].
 • LEKTVAR UZDRAVENÍ - Obyčejný lektvar, který lečí nemrtvé a zároveň životy. Pro vytvoření vyžaduje: NEPŘÍJEMNÝ LEKTVAR a [Blýskající se kousek melounu].
 • LEKTVAR OTRAVY - Uděluje poškození vaším nepřátelům. Neovlivňuje však nemrtvé a pavouky. Pro vytvoření vyžaduje: NEPŘÍJEMNÝ LEKTVAR a [Pavoučí oko].
 • LEKTVAR SÍLY - Lektvar který vám zvýší sílu při používání meče! Pro vytvoření vyžaduje: NEPŘÍJEMNÝ LEKTVAR a [Ohnivý prach].
 • LEKTVAR RYCHLOSTI - Pomocí tohoto lektvaru zvýšíte svojí rychlost a dálku skoku. Pro vytvoření vyžaduje: NEPŘÍJEMNÝ LEKTVAR a [Cukr].
 • LEKTVAR OHNIVZDORNOSTI - Dává imunitu proti zranění z ohně a lávy. Pro vytvoření vyžaduje: NEPŘÍJEMNÝ LEKTVAR a [Lávova Pěna].
 • LEKTVAR OSLABENÍ - Lektvar který sníží protivníkovo poškožení. Nejlepší využítí je na více nepřátel najednou. Pro vytvoření vyžaduje: LAHVIČKA S VODOU a [Zkvašené pavoučí oko].
 • LEKTVAR UBLÍŽENÍ - Tento Lektvar je dobrým způsobem jak někoho zabít, nebo také sebe pokud nejste dost opatrní. Pro vytvoření vyžaduje: NEPŘÍJEMNÝ LEKTVAR a [Zkvašené pavoučí oko].

Pro pokročilejší vaření poslouží tento plánek!!


     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com