NIKEE MINECRAFT
NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Reklama

     AONN.cz

NIKEE MINECRAFT
 Stavby v Minecraftu

Opuštěný důl
Opuštěné doly jsou struktury vytvářené v podzemí (částečně nad zemí v mesa biomes), které se skládají z rozvětvených dolovacích tunelů s dřevěnými podpěrami a rozbitými kolejnicemi, které procházejí. Jsou to jediné místa, kde se mohou objevit jeskyně pavouků a mincovnice s truhly přirozeně.

Pevnost
Strongholds jsou podzemní stavby složené z kamenných cihel , monster vejce a železné tyče . Skládají se z mnoha místností, zejména z knihoven a koncových portálových místností. Ačkoli jsou velmi vzácné, lze je najít mnohem jednodušší pomocí oka Ender.

Žalář
Žaláře jsou malé, většinou podzemní, jednopokojové, ohraničené mechem kamenem a dlaždicemi a typicky obsahují truhly se vzácnými předměty a monstrum v centru, který rozmnoží zombie , kostry nebo pavouky .

Pouštní studna
Tyto dobře tvarované konstrukce postavené z pískovcových bloků a desek vytvářejí pouze v poušti biome. Mají 1/1000 šanci vygenerovat v jakémkoli pouštním dílu, což z nich dělá vzácný pohled. Je možné, aby se studna vytvořila kolem kaktusu. Stav struktury bude stále generovat s možností "Generovat struktury" zakázáno. V Bedrock Edition je běžné nalézt dvě pouštní studny, které se rozmnožují ve stejném kusu.

Vesnice
Vesnice jsou vytvářeny v pouštních, pláních, taigě a savanových biomech a jsou místy pro vesničany , s nimiž hráč může obchodovat . Skládají se z náhodného výběru různých budov a farem.

Pouštní chrám
Pouštní chrámy jsou struktury ve tvaru pyramidy nalezené v pouštích , složené převážně z pískovce a obarvené terakoty . Ve středu chrámu je skrytá komora, která obsahuje 4 truhly pokladů a TNT pasti.

Chrám v džungli
Chrámy v džungli se nacházejí v džunglích a tvoří převážně dlažební kámen a mechový kámen . K dispozici jsou tři patra, dolní patro obsahuje truhly s pokladem, trampolí aktivované pasti a puzzle skládající se ze tří páček, které musí být vytaženy ve správné kombinaci, aby odhalily jednu z truhly.

Chýše čarodějnice
Chýše čarodějnic se vytvářejí v bažinách. Mezi všemi nepřátelskými davy se v oblasti 7 × 9 × 7 rozkládají jen čarodějnice uvnitř a kolem chýše a čarodějnice se v každé chýši v průběhu světové generace. V každé chatě je jeden prázdný kotel , jeden crafting stůl a jedna květináč

Oceánská památka
Oceánské památky jsou podvodní stavby, které vytvářejí hluboké oceány. Skládají se ze všech tří variant prismarine a mořské lucerna, a jsou jedinými místy, kde strážci a starší strážci plodit přirozeně.

Iglú
Iglú jsou struktury, které vytvářejí v zasněžených biomech. Struktura se skládá z domku igloo, stejně jako suterénu.
     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys


kontakt - © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com