NIKEE MINECRAFT
NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Reklama

     AONN.cz

NIKEE Byl jednou jeden zivot online na nikee.net
 Mobové

Mobové jsou živá stvoření, se kterými se hráč ve hře setká. Dělí se na několik typů podle chování a vlastností.

Pasivní

Nikdy hráče nenapadnou a někteří mu mohou být dokonce prospěšní. Patří mezi ně například vesničan, prase, oliheň, slepice, kráva, ovce a kůň.Prase


Prasata jsou pasivní mobové, které bezcílně běhají po travnatých pláních, jsou skvělím zdrojem potravy.

Zdraví Drop Zkušenosti
5 1-3 1-3 / 1-7Slepice


Slepice jsou třetí nejmenší Mob v Minecraftu. Vyskytují se na planinách v počtu 4-8 kusů. Snaší vejce v průměrném 7 minutovém intervalu. Pomocí hozeného vejce se může narodit kuřátko.

Zdraví Drop Zkušenosti
4 0-2 1 1-3 / 1-7Ovce


Ovce je pasivní mob a nejjednodušší způsob jak si obstarat vlnu(jde to i z pavoučí sítě). Vlnu získáte vždy po jednom kuse při zabití, nebo po ostříhání 1-3 kusy. Vždy dané barvy ovce.

Zdraví Drop Zkušenosti
4 1 1-2 1-3 / 1-7Kráva


Kráva je pasivní Mob, pohybující se bezcílně po mapě. Je jediným zdrojem kůže, ze kterého jde udělat základní brnění a od verze 1.3 je potřeba pro výrobu knihy.

Zdraví Drop Zkušenosti
5 0-2 1-3 1-3 / 1-7Oliheň


Oliheň je pasivní mob, žijící ve vodě. V jakékoliv hloubce u jakéhokoliv biomu. Dropuje inkoust a ten slouží k nabarvení vlny.

Zdraví Drop Zkušenosti
5 1-3 1-3Kůň

"Koňe jsou ochočitelná stvoření které mají tři druhy: Kůň, Oslík a Mula. Každá varianta se objevuje v různých barvách."

Zdraví Drop Zkušenosti
7.5-15 0-2 1-3

Ocelot

"Ocelot je pasivní mob, který se rodí v džunglích. Je to druhý ochočitelný mob v minecraftu (první je vlk). Kočka se dá ochočit pomocí syrové ryby. Jelikož oceloti před váim pořád utíkají musíte rybu držet v ruce a čekat než si nějaký ocelot všimne a pomalu se připlíží."

Zdraví Drop Zkušenosti
5 1-3

Netopýr

"Netopýři jsou jedinými pasivními moby objevujícími se ve tmě. Lze je také spawnout za pomocí spawnovacího vejce. Přírodně se vyskytující netopýři nepožadují obrovskou jeskyni. Ačkoliv jeskyně jsou jejich nejoblíbenějším místem, mohou se také objevit v neosvětleném domě, pokud je dostatečně velký a temný."

Zdraví Drop Zkušenosti
3 0

Papoušek

"Papoušci jsou pasivními a ochočitelnými moby. Objevují se v jungli. Ochočíte je semínky a lze jim dávat pokyn sednout si. Budou vás následovat stejně jako ocelot a vlk."

Zdraví Drop Zkušenosti
3 1-2 1-3

Králík

"Králící nebo zající jsou pasivními (s jednou vzácnou výjimou) a ochočitelnými moby. Objevují se v různých biomech a narozdíl od ostatních mobů, místo chůze skáčou."

Zdraví Drop Zkušenosti
1.5 0-1 0-1 1-3 / 1-4

Vesničan

"Vesničan je inteligentní pasivní NPC (hráčem neovladatelný charakter), který se objevuje a pohybuje ve vesnici. Objevují se okolo vesnice a uvnitř budov. Objevují se v těch budovách, v kterých mají své zaměstnání."

Zdraví Drop Zkušenosti
10 0Neutrální

Zaútočí jen tehdy pokud zaútočíte vy na ně, pak útočí všichni v dosahu co útok viděli.Vlk

"Vlci jsou mobové, kteří se zdají být vytvořeni na základě Arktického vlka, kterého lze ochočit pomocí kostí kliknutím pravého tlačítka. Stejně jako normální vlci dokážou i tito vlci rychle běhat, skákat a plavat. Když jsou mokří a vylezou na břeh nebo po dešti ze sebe setřásají vodu."

Zdraví Drop Zkušenosti
8-20 0

Lama

"Lamy jsou neutrální mobové které lze ochočit a použít pro dopravu a převoz věcí."

Zdraví Drop Zkušenosti
7.5-15 2 1-3 / 1-7

Polární Medvěd

"Polarní medvěd může být pasivní, neutrální, nebo agresivní. Medvíďata jsou pasivní, dospělý jsou neutrální, ale budou agresivní pokud na ně zautočíte nebo pokud se přiblížíte příliš blízko k jejich medvíďatům."

Zdraví Drop Zkušenosti
15 75% 25% 1-3

Zombie Pigman

"Pigman se spawnuje pouze v Netheru, vyjímkou je pouze když v overworldu uhodí blesk do prasete, pak se zněj stane též zombie pigman. Ale to je opravdu vzácné. Nikdy na vás sám nezútočí, pokud sami nezaútočíte vy na něj. To pak zaútočí všichni, kteří útok viděli. Je šance že z něj vypadne zlatý ignot (2.5%) a zlatý meč (8.5%)."

Zdraví Drop Zkušenosti
10 0-1 0-1 5 / 12

Enderman

"Enderman je vysoký lidský mob. Má dlouhé nohy a je celý černý. Má svítivé fialové oči a okolo něj je fialový prach podobný jako u Nether portálu. Když ho necháte být, nezaútočí, pokud se však na něj budete dívat, začne se třást a teleportuje se k vám, nejspíš za záda a bude vás mlátit nějakým blokem, který někde ukradl."

Zdraví Drop Zkušenosti
20 0-1 5Agresivní

Zaútočí jen tehdy pokud zaútočíte vy na ně, pak útočí všichni v dosahu co útok viděli.Zombie

"Zombie je obyčejný nepřátelský mob, který se vzhledově podobá hráči. Stejně jako kostlivci se zombie vznítí na slunečním světle."

Zdraví Drop Zkušenosti
10 0-2 5 / 12

Creeper

"Creeper je obyčejný nepřátelský mob který výbuchne pokud se hráč přiblíži dostatečně blízko."

Zdraví Drop Zkušenosti
10 0-2 5

Čarodějnice

"Čarodějnice jsou nepřátelskými moby,kteří používají lektvary jako jejich řízenou zbraň. Také používají různé lektvary, aby se ochránili. Čarodějnice se objevují v Overworldu v noci. Každá čarodějnická chatka se také objevuje s čarodějnicí uvnitř. Narozdíl od kostlivců nebo zombií, čarodějnice nehoří na slunečním světle."

Zdraví Drop Zkušenosti
13 0-2 5

Kostlivec

"Kostlivec je celkem rychlý nepřítel, který po hráči, ale i každém mobovi, který ho napadne, střílí šípy. Stejně jako zombie i kostlivec spawnuje v málo osvětlených oblastech a na denním světle začne hořet."

Zdraví Drop Zkušenosti
10 0-2 0-2 5

Wither - Kostlivec

"Wither kostlivci se vyskytují v pevnostech Podsvětí. Objevují se na místech obyčejného kostlivce v 80% případech (včetně ze spawn vejce). Stejně jako ostatní nemrtví mobové, občas nosí wither kostlivec dýňovou přilbu na Halloweena."

Zdraví Drop Zkušenosti
10 0-1 0-2 5

Blaze

"Přestože jsou Blazeové schopni létat, zůstávají na zemi nebo poletují mírně nad zemí, když zrovna neútočí. Blaze se snaží vyplavat z lávy tak jako mnoho mobů z vody. Když spatří hráče, začne létat a útočit."

Zdraví Drop Zkušenosti
10 0-1 10

Pavouk

"Pavouci jsou hlavním zdrojem vláken, která jsou používána k výrobě luků, šípů a také pro výrobu (bílé) vlny (stříhání ovcí je efektivnější, než plýtvat vlákny k výrobě vlny, ale když najdete dostatek pavouků a nemůžete najít ovce, jsou vlákna pro její výrobu velmi efektivní, protože je zapotřebí pouze 4 pro 1 kus vlny) Z každého pavouka po smrti spadne 0-2 vláken."

Zdraví Drop Zkušenosti
8 0-2 0-1 5

Slizák

"Slizák je agresivní mob, který se po smrti dělí na menší části. Padá z nich kulička slizu pro výrobu lepivého pistonu a dalších itemů."

Zdraví Drop Zkušenosti
16-4-1 0-2 4-2-1

Rybenka

"Rybenka je malý, jako brouk vypadající nepřátelský mob, který má stříbré tělo a černé oči. Když zaútočíte, rybenky možná probudí ostatní rybenku v okolí 21x11x21 bloků. To může vést k děsivému roji, pokud je poblíž schováno hodně rybenek, a ten může snadno hráče obklíčit a zabít."

Zdraví Drop Zkušenosti
4 5

Strážce

"Strážci se objevují jenom uvnitř a okolo vodních monumentů. Vyžadují vodu pro jejich spawnutí."

Zdraví Drop Zkušenosti
15 0-2 10

Ghast

"Ghásti jsou létajíci agresivní mobové, kteří střílí ohnivé koule po hráči. Objevují se pouze v netheru. Ghásti létají okolo netheru s jejich očima a pusou zavřenými a chvilkami vydávají pronikavé zvuky."

Zdraví Drop Zkušenosti
5 0-2 0-1 5

Wither

"Wither se sám nespawnuje, musíte ho vytvořit vy ze 4 bloků Soul Sandu (Písku duší) a tří hlav Wither skeletona (oboje seženete v Netheru) Poté postavíte Soul Sand do tvaru T a na vrch položíte 3 Wither Skeleton hlavy, pak se objeví Wither a běhají po jeho těle jakési modré pruhy, takto se "jakoby vyvíjí" a stejně jako u Ender Dragona se nahoře zobrazí růžovo-červená linka a nad ní nápis Wither, až bude Wither v plné síle udělá výbuch a tím se osvobodí z jeho případného vězení a začne střílet po všem co má z normálního světa."

Zdraví Drop Zkušenosti
150 1 50

Ender Drak

"Boss z konce hry! Prolétne čímkoliv kromě Bedrocku(kamene který se nedá zničit). V každém Ender Worldu je jen jeden tento drak. Pokud ho chcete zabít, musíte napřed zničit jeho obnovovače života. Když do obnovovače praštíte způsobí výbuch přesně jako TNT. Jelikož se jeho "obnovovače" vyskytují na věžích musíte je sestřelit lukem. Po jeho zabití se ukážou titulky hry, ale to neznamená že je konec stále ještě můžete hrát na svém světe."

Zdraví Drop Zkušenosti
100 12,000 / 500

     Reklama

     Spřátelené Weby

1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
Globální mediální server TetriSys


kontakt - © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - Kdo prezije - Survivor NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa

NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
ENKII.cz
OFRII.com