NIKEE MINECRAFT
NIKEE - superhry online zdarma NIKEE - wallpapers na plochu 1600x1200 NIKEE - obrazky na plochu 1280x1024 NIKEE - tapety na plochu 1024x768 NIKEE - MP3 zdarma, videoklipy, texty NIKEE - Red Dwarf online videa, Cerveny Trpaslik NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - sms zdarma NIKEE - vtipy kreslene a psane NIKEE - horoskopy NIKEE - Futurama online videa NIKEE - South Park online videa NIKEE - Simpsonovi online videa

     Reklama

     AONN.cz

ALYSS Ajtaci - the IT Crowd online na alyss.cz


Očarování předmetů

Očarování je technika pomocí které lze zesílit brnění, nářadí a zbraně. Lze jí docílit těmito způsoby.

  • 1. Prostřednictvím očarovávacího stolu skrze získané zkušenosti. S tím že vyšší úrovně očarování vyžadují více zkušeností.
  • 2. Prostřednictvím kovadliny pomocí kombinace: Kouzelné knihy a Očarovatelného předmětu, přičemž tato metoda také vyžaduje získané zkušenosti.
  • 3. Prostřednictvím druhé metody za pomocí kovadliny. Spočívá v kombinaci: 2 stejných předmětů s rozdílnými očarovánímy. Výsledný předmět bude mít obě tato očarování.
  • 4. Lektvar může ovlivnit nejen vás, ale i ostatní hráče.

Ještě je zde několik metod, jak získat očarované předměty díky: Rybaření, Náhodnému dropu z nepřátel a obchodování s vesničany. Předměty mohou být také očarované pomocí příkazu /enchant .

  • Pro očarování v očarovávacím stole je nutné vložit 1-3 lapis lazuli. Po vložení vybraného předmětu, se na pravo rozhraní objeví 3 náhodné možnosti. Můžete si vybrat jen možnosti s požadovanou úrovní která se rovná té vaší nebo s tou která je nižší. Po najetí na políčko s možností se objeví co vám očarování na váš předmět přidá. Pro získání větších úrovní očarování v očarovávacím stole, musí být přítomná knihovna. Nejvyšší získatelná úroveň je 30 a pro její získání musí být přítomno 15 bloků knihoven.

  • Za použití kovadliny díky kombinaci: "Kouzelné knihy a Očarovatelného předmětu" - Kouzelné knihy můžete taktéž jako přímo očarované předměty získat při rybaření, obchodování s vesničany, nebo je najít v pevnostech. Dalším způsobem je očarovat klasickou knihu tím se očarování uloží do knihy kterou lze v budoucnu použít.

     Reklama

     Spřátelené Weby

Gamesnici.cz - Herni web - Superhry a hry online 1HRY.cz - hry online zdarma NIKEE HRY, superhry, 1000her, webhry, flash hry, hry online, hry zdarma
HRY2.eu - hry online, 1000her, mimoni, planeta mimonu, herna, webhry, herni, minihry
LTCMINE.cz - dul na tezbu virtualni meny Litecoin
Uloz si video Nahnoji.cz
biotechart.cz - animovane obrazky GIF z oblasti biologie, technologie a umeni
webmine.cz - Monetize your web!


   © Nikee 2005
NIKEE - griffinovi online videa NIKEE - Pratele online videa NIKEE - crack NIKEE - Krok za Krokem online videa NIKEE - happy tree friends NIKEE - sex free galerie NIKEE.net - zabava pro vsechny NIKEE - Fur TV NIKEE - MINECRAFT NIKEE - Byl jednou jeden zivot online videa NIKEE - Hvezdna brana SG-1 StarGate online NIKEE - Pat a Mat online videa, A je to! NIKEE - big bang theory online videa
NIKEE.net
ALYSS.cz
SIFEE.biz
INASS.eu
OFRII.com